Quantum™ MT RFID (Temassız) elektronik kartlı kilit, mimari otel
projelerinde tasarım ve şıklık gibi ayrıca teknoloji ve işlevselliğin de eşit derecede önemli olan ihtiyaçları karşılamak için dizayn edilmiştir.

QuantumII™ MT RFID (Temassız) elektronik kartlı kilit, en son teknoloji Radyo frekans dalgaları kullanan temassız anahtar kartlar ile çalışır.
Quantum™ MT Combo elektronik kartlı kilit, çift parçalı modüler ve fonkisyonel özelliği ile hem dizayn hem de işlevselliğin arzu edildiği ortamlar için tasarlanmıştır. Ekonomik misafir kartları ve personel smart kartların kullanıldığı Quantum™ MT Combo elektronik kartlı kilit oteller için kollanım kolaylığı ve şık dizaynı birlikte sunmaktadır.
Adese™ şık tasarımı, yuvarlak hatları ve eşsiz rengi ile lüks konaklama endüstrisinde, mimari ve tasarım ihtiyaçlarını tamaiyle karşılıyor.

Ayrıca LED ışık göstergeleri kart yuvasının içinde şık görünüm ve kullanım sağlıyor.
MT™ multi-teknoloji'nin kullanıldığı bir kilit sistemidir. FLASH Ram hafızası ile girşi tarihi ve saatini misafir ve personel ayrımı ile detaylı olarak 5,900 girişe kadar hafızasında saklar. MT™ elektronik kartlı kilit kolay kullanımın yanı sıra Windows tabanlı 6000™ sistem ön büro sistemleri çalışmaktadır.
Ayrıca mekanik acil durum silindiri (MKO) özelliği de mevcuttur.
MT™ RFID elektronik kartlı kilit, MT™ modelinin RFID (Temassız) okuyucu ile güncellenmiş bir modelidir. MT™ RFID elektronik kartlı kilit, eski tip kilitlerin yerine yenilemek için ideal bir çözümdür.
UA-7875579-1