Firmamız; ilk olarak, kurucusu İsmail UNUTMAZCAN tarafından 1950 yılında ticaret hayatına atılmış olup, 1992 yılından itibaren 2. Jenerasyon Aile şirketine dönüşmüştür, 2000'li yılların başından günümüze kadar 3. Jenerasyonuyla birikmiş tecrübesi, İstanbul Merkez ve Ankara İrtibat bürosu ile büyüyerek CAN KARDEŞLER İTHALAT İHRACAT MİMARİ HIRDAVAT DONANIMLARI LTD.ŞTİ. olarak hizmet vermektedir.

İlkelerimiz, deneyimlerimiz, sermaye birikimlerimiz, vizyonumuz ve seçkin personelimizle müşterilerimize en iyi ve en kaliteli ürünleri, en düşük maliyet ile sunmaya devam ediyoruz.

Can Kardeşler, Dünyanın en ünlü ve en üstün Otel Elektronik Kartlı Kilit sistemi Norveç-TimeLox ile SafePlace Şifreli Otel Kasalarının Türkiye Distribütörüdür. Ayrıca AWA Otel Elektronik Kartlı Kilit sistemleri, Otel Dolapiçi Elektronik Safe Kasalar, Kapı Menteşeleri, Kapı Sürgüleri, Kapı Stoperleri, Almanya / Dorma Hidrolik Kapı Kapatıcıları, Cam Kapı ve Paraduş Menteşeleri, Şifreli Kapı Kilitleri, Yüksek güvenlikli Kapı Kilitleri, Projeler için Kapı Kolları, Almanya /Simonswerk Kapı Menteşeleri, Almanya / Kapı Kilitleri ürünleri ile projelerde yer almaktadır.

Can Kardeşler, Yapı ve Otel Projelerinde Elektronik Kartlı Kilit sistemlerini başarı ile uygulamaya devam etmektedir. Seçkin Otel ve Yapı projeleri referanslarımız ile müşteri portföyümüz giderek artmaktadır. Ayrıca; Yapı Projelerinde, her geçen gün dış ticarette büyüyen şirketimiz, Türkiye iç piyasasının yanısıra Almanya başta olmak üzere Norveç, İsrail, Fransa, İtalya, İsviçre, Avusturya, Hollanda, Kore ve Hong Kong'dan yüksek kaliteli ve seçkin ürünler ithal etmektedir. Müşteri portföyümüzde endüstriyel mobilya üreticileri, mimarlar, iç mimarlar, müteahhitler, yatırımcılar ve kapı üreticileri bulunur.

Şirketimiz; Otel, Tatil Köyü, İş Merkezi Kompleksleri, Hastane, Askeri Birimler vb. projeleri ile hizmetimize devam etmektedir. Kalite ve güven imajını koruyarak, başta İstanbul merkez olmak üzere, Ankara İrtibat büromuzla, distribütörlüklerimiz, ithalatlarımız, imalatlarımız ve bünyemizdeki seçkin markaların bayilikleriyle, günden güne büyüyerek müşterilerimize hizmet vermekteyiz.
UA-7875579-1